ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Plädar 9952120
*
nr 995 2120
Viola Gråsten
(f. 1910), Sverige
Plädar, 2 st, Viola Gråsten (f. 1910), Tidstrand
Viola Gråsten, född 1910 i Finland, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:28:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 22:49:02
1
500 kr
13/11 15:20:29
1
Vinnande bud
14/11 22:35:45
2
500 kr
14/11 22:35:46
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Konstnär/Designer
*
Viola Gråsten
Viola Gråsten, född 1910 i Finland, död 1994.
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2120
Viola Gråsten
(f. 1910), Sverige
Plädar, 2 st, Viola Gråsten (f. 1910), Tidstrand
Viola Gråsten, född 1910 i Finland, död 1994.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 22:49:02 | 1 | 500 kr |
13/11 15:20:29 | 1 | Vinnande bud |
14/11 22:35:45 | 2 | 500 kr |
14/11 22:35:46 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Konstnär/Designer